fbpx
  • Home
  • Kuidas disainida vannituba?

Kuidas disainida vannituba?

Siin on Teile 5 nõuannet, mida silmas pidada vannitoa disainimisel!

1️⃣ Valgus

Hea valgustus vannitoas hõlmab erinevaid valguseid! Olgu see naturaalne, dekoratiivne, rõhutav või teatud eesmärgiga valgust, näiteks valgustatud peegel. Valgustamisele tähelepanu pööramine ning investeerimine tasub end igal juhul ära. Kombineeri erinevaid stiile ja ole loominguline. Ära unusta, et vannitoas saab valgusallikaid paigaldada nii lakke, seina kui pôrandasse!

2️⃣ Seinad

Traditsiooniliselt on vannitoad pea täismahus plaaditud. Keraamiliste plaatide valik on niivõrd suur ja lai, et igaüks leiab enda maitsele sobiva.

Järjest kasvav sisekujundustrend on aga vannitubades kasutada tapeeti või hoopis seinad värvida. Kuigi see võib kõlada niiskes ruumis mittepüsiv, on kvaliteetselt tehtud töö siiski vastupidav. Silmapaistva tulemuse saavutamiseks soovitame kombineerida ning vajadusel konsulteerida meie spetsialistidega.

3️⃣ Peeglid

Peeglid ei pea vannitoas olema kõigest funktsionaalsel eesmärgil. Peegeledades ka valgust, võivad peeglid olla ka vannitoa disainielemendid. Vali suur ja efektne või erinevat värvi, suuruse ja raamidega peeglid.

4️⃣ Kasuta aksessuaare

Pisidetailid võivad tuua ruumi väga suure muutuse. Maitsekad dosaatorid, nagid ja käterätid võivad kogu vannitoa üldmuljet luua õdusamkas. Muidugi sobivad vannituppa ka erinevad taimed ja küünlad, mis peale kena välimuse loovad ruumi ka mõnusa aroomi.

5️⃣ Värvid

Värvipsühholoogia on võimas sisekujundusvahend, mis mõjutab enim ruumi meeleolu. Erinevad värvid tekitavad erinevaid emotsioone, mistõttu on vannitoa planeerimisel vajalik seda ka silmas pidada.

Näiteks on helesinine väga rahustav, kollane aga kutsub esile positiivsust ja pruun jätab looduslähedase mulje.

SOOVID PAKKUMIST?

TALLINN

  • Roseni 12-88, 10111 Tallinn

  • 52 52 637
  • info@fennica.ee

PÄRNU