fbpx
  • Home
  • Kuidas valida vannitoamööblit?

Kuidas valida vannitoamööblit?

Kuidas valida vannitoamööblit, mis on samal ajal nii niiskuskindel ning kauakestev, kuid samas ka trendikas ja moodne?

1️⃣ Vannitoa stiil

Tee kindlaks, milline on Sulle ning Sinu koju sobiv vannitoa stiil – minimalistlik, maalähedane, Skandinaavia stiil. Kogu inspiratsiooni ajakirjadest, loe blogisi ning artikleid või näiteks Pinterest’ist või Instagram’ist.Leidnud stiili, mõtle kuidas saaksid antud stiili tunnusjooni rakendada oma vannitoas.

2️⃣ Loo ideaalne kujutluspilt

Inspiratsiooni otsides jäta kindlasti meelde Sulle meelepärased disainielemendid, värvid, kujundused – iga pisidetail võib luua üldmuljes suuri muutusi! Samas ära unusta, et vannituba peaks olema siiski väga kasutajasõbralik, mugav ning mahutama kõik vajaliku.

3️⃣ Eelarve

Kvaliteetne mööbel ei ole tihtipeale odav, seejuures on kindla eelarve paika seadmine oluline samm. Sellest lähtuvalt on kergem teha ka otsuseid, milliseid materjalid või tootjad välistada. Tootja puhul soovitame alati tutvuda ka klientide tagasiside ning arvustustega – kallim hind ei tähenda alati paremat kvaliteeti ning vastupidi!

4️⃣ Materjal

Vannitoa mööbli valimisel tuleks kindlasti tähelepanu osutada materjalile, kuna tegemist on siiski kõrgeima niiskustasemega ruumiga kodus. Kindlasti tuleks veenduda, et valitud materjal on niiskuskindel, nendeks on näiteks niiskustõkkega puit, metall, klaas, plastik jm.

SOOVID PAKKUMIST?

TALLINN

  • Roseni 12-88, 10111 Tallinn

  • 52 52 637
  • info@fennica.ee

PÄRNU